Betelli109.com ve Betellit110.com Yeni Adresleri

Betelli109 size finansal açıdan beklediğiniz hizmeti vermektedir. Cashixir yöntemini tercih edecek olursanız mantıklı olacaktır. O zaman en az 5 euro limitinde en az yatırım yapabilirsiniz. Diğer yandan da üst olarak da en çok 10.000 euro para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Aslında bu yöntemi tercih etmeniz durumunda bazı avantajlar sağlarsınız. Doğal olarak döviz kuru farkından dolayı kesinti yaşama durumu ortaya çıkabilir.

Betelli109 Giriş

Yine bilinen yöntemlerden olan Master card ile yatırım yapabilirsiniz. Yapacağınız para yatırım işlemlerinde ise yine en az 35 lira olabilir. En fazla ise 2000 lira civarında para yatırabiliyorsunuz. Ancak bu anlamda para yatırmak isterseniz bazı konulara dikkat etmelisiniz. Master cardınızın internet alışverişleriniz anlamında aktif olması gerekmektedir. Alış verişi limitinin de en az 2000 tl olması gerekiyor. Bu şekilde değilse para yatırma limitinde bu işlemi kullanamayabilirsiniz.

Yine bilinen Betelli109 para yatırma yöntemlerinden Jeton card ile de ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme aslında Jeton cüzdanının diğer ödeme sitemi olarak kabul edilir. Bu ödeme yönteminde de alt limit 5 euro, en çok 10.000 euro tutarında olarak belirlenmiştir. betelli109.com ve betellit110.com yeni adresleri size hizmete başlamıştır.

Betelli Finans

Sizlere detaylı bir şekilde Betelli para yatırma konusunda bilgi verdik. Şimdi ise merak edenler için para çekme konusunda da kısaca bilgi vermek isteriz. Para çekme konusunda Jeton cüzdan tercih etmeniz de mamkündür. Bu durumunda en az 50 tl çekebilirsiniz. En fazla ise 2000 lira civarında bir para çekme işlemi yapabilirsiniz. Öte yandan banka havalesi düşünmeniz durumunda en az 500 lira aynı şekilde en fazla 20.000 para çekme işlemi yapacaksınız. Bu yöntemi tercih etmeniz durumunda ise yapılan banka havalesi yaklaşık olarak 24 saat içinde hesabınıza geçecektir. Çok beklemek istemiyorsanız bu yöntemi tercih etmeyebilirsiniz. Yasal casino hizmetini burada dibine kadar alabilirsiniz.

Son olarak yine tercih edilen yöntemlerden olan Ecopayz ile de en az 50 lira, en fazla da 10.000 lira kadar para çekme işlemini yapma şansınız olacaktır. Bu yöntemde de aynı şekilde işlemi yaptığınız andan itibaren yaklaşık 1 saat içinde paranız hesabınıza geçecektir. Ayrıca yine bu ödeme yönteminde herhangi bir şekilde kesinti yaşamadığınızı ve bu nedenle de sıklıkla tercih edilen bir yöntem olduğunu da eklemek isteriz.

You may also like...

Exit mobile version