1211Bets10.com ve 1212Bets10.com Yeni Adresleri Burada

Kazanmanız durumunda 1211Bets10 üzerinden çok kolay şekilde para çekme işlemleri yapabilirsiniz. Bu anlamda sizlerin de karşısına birçok seçenek çıkacaktır. Genelde en çok tercih edilen 3 yöntemden söz edebiliriz. Bu yöntemler daha çok ön plana çıkıyor. Bunlar genelde banka havalesi ya da EFT, Papara denebilir. Aynı zamanda tüm kripto paralar sayesinde çekim yapma şansınız olacaktır.

Özellikle de kripto paraların dışında kalan diğer tüm yöntemlerde en önemli olan kural gayet açıktır. Hesapların kesinlikle sizlerin adına olması gerekiyor, bu kesin anlamda bir kuraldır. Aynı zamanda bezen ön ödemeli kartlar üzerinden de rahatlıkla çekim yapabilirsiniz. 1211Bets10 para çekme işlemleri her zaman için kişiye özeldir, bunu bilmek gerekiyor. Belli olan alt limitler dahilinde işleminizi yapabilirsiniz. Haftanın her güne yani tatil günlerine bile bakmadan sizler de site üzerinden rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. 1211Bets10.com ve 1212Bets10.com yeni adresleri burada sizlere hizmete başlamıştır.

1211Bets10 Para Çekme Yöntemleri Bilgisi

Bets10 para çekme yöntemleri özellikle de 2022 yılı için en güncel olan bilgilerdir. Alt kısımda yer alan ödeme yöntemleri dışında yöntemler de vardır. Yine de değişik kanaldan bir ödeme aracı ile işlem yapmak istiyorsanız talep iletmelisiniz. O zaman bu talebinizi site üzerinden hemen müşteri destek hattına sizler de iletebilirsiniz. Mesela yurt dışında yaşıyorsunuz ve bu nedenle de western union kullanmak istiyorsanız işte o zaman bu anlamda sizlere site kesinlikle yardımcı olacaktır. Bütün ödeme yöntemleri konusunda da yine rahat bir şekilde sizler de site üzerinden destek alabilirsiniz. Banka havalesi ile çekim yapmak isterseniz o zaman 3 iş günü içinde en 300 TL en fazla da 20.000 TL çekebilirsiniz. Avrupa bahis siteleri sizlere bu anlamda en klas hizmeti vermiektedir.

Bets10 Giriş

Papara ile çekim işlemlerinde ise anında en az 200 TL ve en fazla 10.000 TL çekme şansınız olacaktır. Kripto paralar konusunda da yine aynı gün içinde en az 200 TL en fazla da 50.000 TL çekme şansınız olacaktır. Ön ödemeli kartları tercih etmeniz durumunda ise anında en az 300 TL en fazla da 50.000 TL çekim yapabilirsiniz.

Bu farklı olan yöntemleri kullanırken aslında en önemli olan kural, çekim yaptığınız hesabın kesinlikle sizlere ait olması gerektiğidir. Bets10 para çekme işlemi yapmak istediğiniz hesap bilgilerini daha önceden zaten Bets10 sitesine üye olurken vereceksiniz, bu nedenle doğru bilgiler vermeniz gerekiyor. Bu sayede zaten tekrar ödeme bilgilerinizi destek hattına iletmenize de gerek kalmayacaktır.

You may also like...